Ahoooj 😁
Je to tady a po hooooodně dlouhé době!  Co? 🤔 YFJ VÍKENDOVKA ŽIVĚ! 🤩Ano, ano, opravdu nekecáme. Jsme moc vděční Pánu Bohu, protože nám umožnil společně strávit jednu z už tradičních víkendovek YFJ. Více informací už najdeš níže a v přihlášce. 😊 

20. 5. – 22. 5. 2022

Svatobořice (srub br. Dalibora Cichého) a Strážovice (Hotel Selský dvůr)

Finance a ubytování: 💰
U této YFJ víkendovky bude změna a víkendovka nebude zadarmo. Věříme ale, že je to pochopitelné, protože každá akce něco stojí a je velkým požehnáním už to, že jsou lidé, kteří nám ochotně přispějí a tím pádem my nemusíme platit plné částky, které jsou ještě vzdálené od těchto. Ceny ubytování a nějaké informace blíže najdeš v přihlášce.😊

Podmínky k přihlášení: 📝

  • věk minimálně 14 let
  • souhlas a respektování pravidel YFJ

DEADLINE PŘIHLAŠOVÁNÍ JE V PONDĚLÍ 25. 4. 2022! 📅😁

Detailnější informace budeme posílat v e-mailu spolu s registrací k ubytování a také v pozdějším mailu těsně před akcí. Pokud ale máš nějaké dotazy, obrať se na Elišku Štípkovou. Telefon: +420 605 110 726, e-mail: eliska.stipkova@maranatha.cz nebo na e-mail YFJ: youthforjesusczsk@gmail.com.

POZOR! 😁Nezapomeň nás sledovat, kde jen to jde, protože by ti mohly uniknout důležité informace, zajímavosti a možná i nějaké ty výhody.  A jednou z nich by mohla být malá (možná trochu větší) výhra, která se týká zajímavé soutěže:

Soutěž o ubytování LOW COST úplně zdarma nebo se slušnou slevou!

1. místo ZDARMA
2. místo 50% sleva
3. místo 25% sleva
Otázka na kterou máte odpovědět zní: Proč jsme dali název víkendovky „Olej a Rosa“

😉 Pište na e-mail: youthforjesusczsk@gmail.com

Nezpomeňte se ale na víkendovku přihlásit, deadline pro soutež i přihlašování je v pondělí 25. 4. 24:00 hod. Tak vzhůru do toho!


Těšíme se na tebe! Měj krásný a požehnaný čas a neboj se ozvat, kdyby ti něco nebylo jasné. 😊
YFJ team 💙


PS: Pokud jsi se ještě nepřihlásil na velké letní YFJ, tak neváhej.
Přihlašování už začalo a skončí poslední den na YFJ víkendovce, tedy 22. 5.!
Přihlásit se můžeš hned TADY